TRT1 ekranlarında çok yakında izleyici ile buluşacak olan Hangimiz Sevmedik dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

hangimizsevmedikizlecom-hangimiz-sevmedik-dizisine-yeni-oyuncular-dahil-oldu

Başrollerini Selen Soyder ile Can Yaman’ın paylaştığı TRT1 ekranlarının yeni dizisi Hangimiz Sevmedik’in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

BSK Yapım imzasını taşıyan ve merakla beklenen Hangimiz Sevmedik dizisine Altan Erkekli, Deniz Oral, Cengiz Bozkurt, Emre Karayel, Gül Onat, Selma Kutluğ, Devrim Yakut, Bülent Şakrak, Veysel Diker, Batuhan Uçar ve Ersin Arıcı’dan sonra Mehtap Bayri, Barış Başar, Onur Sermik ve Funda Bostanlık dahil oldu.

Mehtap Bayri daha önce Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Dudaktan Kalbe, Küçük Kadınlar, Geniş Aile, Evlerden Biri gibi çeşitli dizilerde rol almıştı.

Barış Başar ise Haneler, Avrupa Avrupa, Nuri gibi dizilerde rol almış ve son olarak Galip Derviş dizisinde Komiser Ali rolünü canlandırmıştı.

Onur Sermik ilk olarak Doksanlar dizisinde rol almış ve son olarak da Beni Böyle Sev dizisinde izleyici karşısına çıkmıştı.

Funda Bostanlık da Filinta, Son Çıkış gibi dizilerde rol aldıktan sonra son olarak Zeyrek ile Çeyrek dizisinde Sadenur rolünü canlandırmıştı.

Hangimiz Sevmedik çok yakında TRT1 ekranlarında…